Partnerzy projektu

Piąty rok z rzędu stanął na podium i zdobył tytuł „Najlepszego Miejsca Pracy w IT w Polsce” w prestiżowych badaniach AudIT organizowanych wśród pracowników przez magazyn Computerworld Polska. Pracownicy Britenet doceniają przede wszystkim dobrą i przyjazną atmosferę w firmie i są zadowoleni ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi. Ponadto mają poczucie zachowania work-life balance oraz wierzą w jakość oferowanych przez Britenet usług i mają przekonanie o renomie firmy na rynku.

Misją Codete jest przyspieszenie rozwoju firmy dzięki technologii. Codete zapewnia skuteczne badania, testowanie i wdrażanie przy użyciu odpowiedniego zestawu technologii dla firmy i jego produktu, niezależnie od tego, czy jest małym startupem, czy znanym globalnym liderem.


Voice Contact Center to rozpoznawalna i doceniana przez klientów marka w branży Contact Center. Specjalizuje się w wielokanałowej obsłudze klienta i posiada 4 nowoczesne centra operacyjne zlokalizowane w Warszawie, Łodzi i Lublinie. Voice Contact Center to jednak przede wszystkim ludzie a dokładnie 1000 wyjątkowych ludzi na pokładzie, którzy codziennie dbają o najlepsze relacje z klientami Voice Contact Center.

Re:Sources Poland jest częścią światowego koncernu, który jest filią Publicis Groupe. Świadczy usługi korporacyjne dla agencji będąc centrum usług wspólnych dla Publicis Groupe, która jest jedną z największych czołowych grup komunikacyjnych na świecie. Grupa oferuje pełny zakres usług i wysokie umiejętności jak digital, reklama, wydarzenia publiczne, komunikacja i organizacja imprez masowych, strategia mediowa, planowanie i zakupy czy komunikacja zdrowotna lub produkcja. Agencje należące do Grupy Publicis znajdują się w ponad 100 krajach. Grupa zatrudnia 80,000 profesjonalistów.

Od ponad 15 lat pomaga bezpiecznie prowadzić biznesy swoim klientom. Wspiera działania Przedsiębiorców, doradzając im podczas zakładania działalności gospodarczej oraz spółek prawa handlowego. Pomaga również podczas prowadzenia biznesu, gwarantując przy tym wysokiej jakości usługi księgowe, doradcze oraz finansowe.

Transition Technologies-Software to społeczność ponad 310 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyli 31-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii elektrycznej i sektora publicznego.

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.