Partnerzy projektu

SuperKsięgowa (CashDirector S. A) we współpracy z mBankiem tworzy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), do której przystąpiło już ponad 2000 biur rachunkowych. Tworzymy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające kontrolować i prowadzić biznes naszym Klientom, takie jak autorski system mKsięgowość, mOrganizer, Firmootwieracz.

Orange Polska jest jednym z największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce, działającym we wszystkich segmentach rynku telekomunikacyjnego. Grupa posiada największą infrastrukturę telekomunikacyjną w Polsce, świadcząc usługi głosowe i przesyłu danych w sieci stacjonarnej i komórkowej.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy globalnie ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 9 miastach. W Lublinie obecne są zespoły Financial Crime Unit oraz PwC IT Services. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób.

Publicis Groupe, jedna z wiodących francuskich firm marketingowych na świecie, zdecydowała się rozszerzyć swoją działalność w zakresie usług wspólnych — Publicis Re:Sources — w Polsce. Otworzyliśmy drugi oddział w Polsce — w Lublinie.
Cześć! Tu Transition Technologies-Software. Jesteśmy społecznością blisko 400 specjalistów IT, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Stanowimy część Grupy Kapitałowej Transition Technologies, która posiada ponad 30 lat doświadczenia na rynku. Przez ten czas staliśmy się liderem w produkcji oprogramowania w obszarach gazownictwa, energii i sektora publicznego. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 500 projektów, a efektem naszych działań są największe systemy informatyczne w kraju.

Tutlo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do nauki języka angielskiego na świecie i jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie (Financial Times Index 2022). Nasze innowacyjne i unikalne podejście opiera się na lekcjach wideo na żywo z lektorami języka angielskiego bez planowania. Na rynku europejskim jesteśmy od ponad 7 lat i obsługujemy ponad 32 000 osób uczących się języka angielskiego z pomocą ponad 1100 aktywnych nauczycieli. Obecnie jesteśmy w trakcie szybkiego międzynarodowego wzrostu, docierając do nowych odbiorców w Europie. Tutlo jest zorientowane na ludzi. Pracujemy w zespołach pełnych pasji – wyróżnia nas niekorporacyjna atmosfera. Prowadzimy wiele ciekawych projektów rozwojowych, dlatego poszukujemy osób, które lubią przejmować inicjatywę, kwestionować status quo. Jeśli się z tym potrafisz utożsamić – chcielibyśmy Cię poznać 🙂 Nasi klienci korporacyjni to wiele firm z listy Fortune 500. Występują w: Financial Times (ft.com), Forbes, liście finalistów Ernst & Young PL i wielu innych.

Już od ponad 100 lat zapewniamy ochronę naszym Klientom. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę i procesy, aby zapewniać najwyższą jakość ubezpieczeń i obsługi. Osiągamy to dzięki pracy profesjonalnego i zaangażowanego zespołu oraz praktycznemu wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii. Wyznaczamy trendy i tworzymy innowacyjne rozwiązania na rynku ubezpieczeń. Ubezpieczamy ponad 7 milionów osób.Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Concentrix jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań i technologii w zakresie customer experience (CX), poprawiającym wyniki biznesowe dla najlepszych światowych marek, w tym ponad 100 klientów z listy Fortune Global 500 i ponad 125 klientów z sektora nowych gospodarek.