Partnerzy projektu

Arcus SI od ponad 25 lat jest partnerem firmy Microsoft i realizuje projekty informatyczne, które pozwalają zwiększyć efektywność swoich Klientów, wykorzystując przy tym nowoczesne i sprawdzone narzędzia informatyczne oraz wysokiej jakości usługi. Arcus SI dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach z różnych branż i instytucjach publicznych.

Jesteśmy spółką technologiczną, która zajmuje się outsourcingiem księgowości. Pomagamy ciąć koszty obsługi księgowej firmom, korzystającym z naszych rozwiązań. Stworzyliśmy pierwszy w Europie system księgowy zintegrowany z bankiem mKsięgowość. Stworzyliśmy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych, która aktualnie zrzesza ponad 2000 partnerów.Globalna firma świadcząca profesjonalne usługi, koncentrująca się na cyfrowej transformacji swoich klientów.

Publicis Groupe, jedna z wiodących francuskich firm marketingowych na świecie, zdecydowała się rozszerzyć swoją działalność w zakresie usług wspólnych — Publicis Re:Sources — w Polsce. Otworzyliśmy drugi oddział w Polsce — w Lublinie.
Cześć! Tu Transition Technologies-Software. Jesteśmy społecznością ponad 300 specjalistów IT, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Stanowimy część Grupy Kapitałowej Transition Technologies, która posiada ponad 30 lat doświadczenia na rynku. Przez ten czas staliśmy się liderem w produkcji oprogramowania w obszarach gazownictwa, energii i sektora publicznego. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 500 projektów, a efektem naszych działań są największe systemy informatyczne w kraju. Nasz zespół rozsiany jest od Pomorza do Podkarpacia. Mamy biura w Koszalinie, Białymstoku, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Lublinie i Rzeszowie, a niektórzy z nas wolą pracę 100% zdalną. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, czy znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Nasze biuro znajduje się przy ul. Jana Pawła II 17 w Lublinie.


Specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie dla podmiotów z szeroko pojętego sektora publicznego. Do naszych klientów należą m.in.: jednostki samorządu terytorialnego, spółki komunalne, instytucje kultury, urzędy publiczne i uczelnie, a także przedsiębiorstwa komercyjne oraz banki i instytucje finansowe wspierające i współpracujące z podmiotami z sektora publicznego. Zatrudniamy ponad dwudziestu konsultantów w siedzibie firmy w Gdańsku oraz w biurze w Lublinie. Współpracujemy z ponad 30 ekspertami z różnych dziedzin w kraju, jak i poza granicami. Nasi konsultanci z powodzeniem realizują projekty dla klientów w całej Polsce jak i za granicą m.in. na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, Czechach, Bułgarii, Gruzji, Rumunii, Tajlandii, Turcji, Wietnamie, Bangladeszu.

Voice Contact Center to rozpoznawalna i doceniana przez klientów marka w branży Contact Center. Specjalizujemy się w wielokanałowej obsłudze klienta i posiadamy 5 nowoczesnych centrów operacyjnych zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Voice Contact Center to jednak przede wszystkim ludzie a dokładnie 1000 wyjątkowych ludzi na pokładzie, którzy co dziennie dbają o najlepsze relacje z klientami oraz finansowe.


Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.